727 610 293 biuro@promaxx.com.pl

Wykończenia wnętrz – realizacje.

Wykończenia wnętrz Kraków – REALIZACJE

Prace wykonane przez zespół Promaxx oraz wykonawców zaangażowanych w realizację projektów dot. remontów i wykończenia wnętrz w domach, w mieszkaniach, w apartamentach, w biurach, w sklepach oraz innych lokalach wewnątrz budynków.

Kreujemy wnętrze dla Ciebie i Ciebie!

 

Beton dekoracyjny architektoniczny.

#WnętrzaNowoczesne Projekty

Masz pytania?

Zobacz częste pytania w sprawach usług remontowo-budowlanych i nie tylko.

GODZINY PRACY

Pracujemy od poniedziałku do piątku każdego tygodnia z wyłączeniem weekendów i świąt. W szczególnych przypadkach przeprowadzamy prace w weekendy i święta (w ramach możliwości).

ZESPÓŁ

Fachowcy posiadający wiedzę treoretyczną i praktyczną. Są to osoby zaangażowane w swoją pracę, które posiadają umiejętności i kwalifikacje niezbedne do wynkonywania zleceń budowlanych. Cykliczne uczestniczący w szkoleniach branżowych, znający najnowsze techniki i materiały.

Miła atmosfera w pracy, wzajemna pomoc – współpraca w celu solidnego i sprawnego zrealizowania umowy.

WOLNE TERMINY

Przyjmujemy rezerwację na 3-6 miesięcy w przód. Z reguły prace wykonywane są na bieżąco, więc warto zapytać o najszybszy możliwy termin wykonania usług. Podczas kontaktu prosimy podać datę do którego dnia zlecenie powinno zostać zrealizowane. Skntaktuj się i zapytaj.

MATERIAŁY BUDOWLANE

Do wykonania prac używamy wysokiej jakości materiałów – testowanych podczas szkoleń oraz sprawdzonych przez lata prowadzenia działalności. Nasi profesjonalni producenci materiałów – chemii budowlanej, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

GWARANCJA

Remontujemy i budujemy na lata, natomiast umowny okres gwarancji na wykonane prace, to okres 24 miesięcy.

WSPÓŁPRACA

Oferta skierowana jest do osób idywidualnych i instytucjonalnych.

Zapraszamy projektantów, architektów oraz firmy branżowe, które widzą korzyści w wzajemnej partnerskiej współpracy. Napisz do nas.

Kontakt

Wyślij zapytanie na adres email lub skontaktuj się telefonicznie.

727 610 293

biuro@promaxx.com.pl

Mogilska 112

31-445 KRAKÓW

Cennik bydowlany-remontowy (poglądowa cena usług budowlanych i remontowych, poglądowe ceny jednostkowe). Podczas kompleksowej wyceny uwzględnia się również czas,który przeliczany jest na robocze godziny)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress