727 610 293 biuro@promaxx.com.pl

Co mówią klienci?

„Pan Piotr to swietny fachowiec. Wspolpracowalismy z nim na odleglosc, poniewaz jeszcze mieszkaamy za granica.Wykonczenie mieszkania perfekcyjne, dopilnowanie wszystkiego lacznie z zakupami , ktore takze musielismy powiezyc Panu Piotrowi. Jest to osoba godna zaufania, do swojej pracy wklada serce i poswiecenie.Oby wiecej takich fachowcow! ”

Osoba prywatna

„Cała ekipa bardzo solidna i porządna. Pan Piotr zawsze doradził jak trzeba było i pomógł. Bardzo szybko wszystko sprawnie zrobione. Polecamy- Oby więcej takich fachowców. ”

Kamila B.

„Firma naprawdę godna polecenia – panowie są fachowcami – pracę wykonują bardzo solidnie, terminowo, potrafią doradzić, nie naciągając klienta na zbędne wydatki. Ważne jest także to, że po wykonanej pracy nie okazuje się nagle, że koszt robót jest wyższy niż ustalona cena. Do tego bardzo sympatyczni pracownicy. ”

Barbara B.

„Sumienni pracownicy, ciekawe pomysły, dobre wykonanie, świetny kontakt. POLECAM. ”

Sebastian z Krakowa

„Bardzo polecam!!! Panowie są sympatycznie, kulturalni , pracowici i przede wszystkim to prawdziwi fachowcy. Tanio i na czas! ”

Czesława B.

„Firmę Pana Piotra znalazłem w necie, ale po rozmowie i obejrzeniu realizacji nabrałem do niego zaufania. Nie zawiodłem się bo prace wykończeniowe obejmujące całe mieszkanie tj. wykończenie ścian, posadzek, łazienki i kuchni od A do Z oraz montaż mebli i osprzętu były wykonane bardzo dobrze, fachowo i terminowo. Pan Piotr i jego brat służyli fachową radą i byli bardzo zaangażowani w swoją pracę. Współpracowałem już z wieloma fachowcami ale właściwie tylko Pana Piotra mogę polecić z czystym sumieniem. Przeczytałem inne opinie tu zamieszczone i z wszystkimi się zgadzam. ”

Wiesław Adam

Potwierdzenie wyżej wymienionionych opinii i inne na temat współpracy z Promaxx – znajdują się w portalu Ofachowcach.pl
GODZINY PRACY

Pracujemy od poniedziałku do piątku każdego tygodnia z wyłączeniem weekendów i świąt. W szczególnych przypadkach przeprowadzamy prace w weekendy i święta (w ramach możliwości).

ZESPÓŁ

Fachowcy posiadający wiedzę treoretyczną i praktyczną. Są to osoby zaangażowane w swoją pracę, które posiadają umiejętności i kwalifikacje niezbedne do wynkonywania zleceń budowlanych. Cykliczne uczestniczący w szkoleniach branżowych, znający najnowsze techniki i materiały.

Miła atmosfera w pracy, wzajemna pomoc – współpraca w celu solidnego i sprawnego zrealizowania umowy.

WOLNE TERMINY

Przyjmujemy rezerwację na 3-6 miesięcy w przód. Z reguły prace wykonywane są na bieżąco, więc warto zapytać o najszybszy możliwy termin wykonania usług. Podczas kontaktu prosimy podać datę do którego dnia zlecenie powinno zostać zrealizowane. Skntaktuj się i zapytaj.

MATERIAŁY BUDOWLANE

Do wykonania prac używamy wysokiej jakości materiałów – testowanych podczas szkoleń oraz sprawdzonych przez lata prowadzenia działalności. Nasi profesjonalni producenci materiałów – chemii budowlanej, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

GWARANCJA

Remontujemy i budujemy na lata, natomiast umowny okres gwarancji na wykonane prace, to okres 24 miesięcy.

WSPÓŁPRACA

Oferta skierowana jest do osób idywidualnych i instytucjonalnych.

Zapraszamy projektantów, architektów oraz firmy branżowe, które widzą korzyści w wzajemnej partnerskiej współpracy. Napisz do nas.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress